Aż 86% społeczeństwa ma problemy ze stopami, w tym DZIECI. Zadbaj o stopy najmłodszych w kilku prosty krokach:

1. DIAGNOSTYKA

Nie czekaj na badanie okresowe w szkole – często jest ono niewystarczające. Ponadto, wiele dolegliwości stóp i wad postawy nie powoduje od razu dolegliwości bólowych i łatwo je przeoczyć. Skorzystaj z badania stóp i chodu oraz postawy – jeśli nie wiesz gdzie profesjonalnie wykonać takie badanie, skontaktuj się z nami a zarekomendujemy specjalistów z Twojej okolicy!
KONTAKT

2. WKŁADKI

Bezsprzecznie, są one niezbędne – nie tylko w sytuacji, gdy występuje dolegliwość taka jak płaskostopie czy koślawość, ale przede wszystkim, jako profilaktyka przeciwko tym schorzeniom. Zamów dynamiczne wkładki ortopedyczne FootWave™ dla dzieci.
DLA DZIECI

3. ĆWICZENIA

Wystarczy nawet 10 minut dziennie, aby zapobiec przeciążeniom i deformacjom u stóp dzieci. Dodatkowo, ćwiczenia wzmacniają i stymulują prawidłowy wzrost oraz rozwój stóp i prawidłowej postawy. Zasięgnij porady fizjoterapeuty lub sprawdź nasz blog czy media społecznościowe i dobierz odpowiedni zestaw ćwiczeń na stopy i prawidłową postawę dla dzieci.
Video z ćwiczeniami Inne artykuły

4. DOBRE PRAKTYKI

Zwracaj uwagę, czy Twoje dziecko siedzi w prawidłowej pozycji lub czy nosi odpowiednie obuwie. Poproś fizjoterapeutę o materiały edukacyjne lub pobierz naszą broszurę dla rodziców czy inne przydatne materiały.
Broszura edukacyjna

UWAGA! Zaniedbanie stóp w wieku dziecięcym będzie powodować groźne i bolesne dolegliwości w dorosłym życiu: nadmierną koślawość i płaskostopie, haluksy, ostrogę piętową i wiele innych!

FootWave™ KIDS

FootWave™ KIDS

POZIOM 1: KOŚLAWOŚĆ STÓP I KOLAN

79,00 zł Zobacz więcej
FootWave™ KIDS SUPI

FootWave™ KIDS SUPI

POZIOM 2: KOŚLAWOŚĆ FUNKCJONALNA STÓP

99,00 zł Zobacz więcej
FootWave™ PŁASKOSTOPIE

FootWave™KIDS SUPI 3/4

POZIOM 2: PŁASKOSTOPIE, KOŚLAWOŚĆ

79,00 zł Zobacz więcej
FootWave™ KIDS SUPI PRO

FootWave™ KIDS SUPI PRO

POZIOM 3: STOPA PŁASKO-KOŚLAWA, BÓL

99,00 zł Zobacz więcej

Również może Cię zainteresować

Aktualności 2021-04-14
Podziel się

Webinar PodoSmart 28.04 20:00

Z przyjemnością zapraszamy wszystkich zainteresowanych na bezpłatne szkolenie online (webinar) z systemu PodoSmart, czyli przełomowej technologii do analizy biomechaniki kończyny dolnej wykorzystującej bezprzewodowe wkładki.

Czytaj dalej
Aktualności 2020-12-03
Podziel się

Wkładka pełna czy 3/4?

Najważniejsza odpowiedź na wstępie: pod względem medycznym nie ma różnic w efektywności i skuteczności ich działania. Zarówno wkładka pełnej długości, jak i jej krótsza wersja 3/4 będą działały tak samo.

Czytaj dalej
Aktualności 2020-11-25
Podziel się

PODUSZKA SENSORYCZNA DO ĆWICZEŃ FITNESS

Poduszka sensoryczna zwana również sensomotoryczną, beretem, Togu czy dyskiem sensorycznym jest prostym lecz wielofunkcyjnym produktem medycznym, która dzięki swojej budowie (kolce, regulacja ciśnienia) spełnia wiele założeń medycznych potrzebnych przy ćwiczeniach.

Czytaj dalej
Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień
Do góry