Aż 86% społeczeństwa ma problemy ze stopami, w tym DZIECI. Zadbaj o stopy najmłodszych w kilku prosty krokach:

1. DIAGNOSTYKA

Nie czekaj na badanie okresowe w szkole – często jest ono niewystarczające. Ponadto, wiele dolegliwości stóp i wad postawy nie powoduje od razu dolegliwości bólowych i łatwo je przeoczyć. Skorzystaj z badania stóp i chodu oraz postawy – jeśli nie wiesz gdzie profesjonalnie wykonać takie badanie, skontaktuj się z nami a zarekomendujemy specjalistów z Twojej okolicy!
KONTAKT

2. WKŁADKI

Bezsprzecznie, są one niezbędne – nie tylko w sytuacji, gdy występuje dolegliwość taka jak płaskostopie czy koślawość, ale przede wszystkim, jako profilaktyka przeciwko tym schorzeniom. Zamów dynamiczne wkładki ortopedyczne FootWave™ dla dzieci.
DLA DZIECI

3. ĆWICZENIA

Wystarczy nawet 10 minut dziennie, aby zapobiec przeciążeniom i deformacjom u stóp dzieci. Dodatkowo, ćwiczenia wzmacniają i stymulują prawidłowy wzrost oraz rozwój stóp i prawidłowej postawy. Zasięgnij porady fizjoterapeuty lub sprawdź nasz blog czy media społecznościowe i dobierz odpowiedni zestaw ćwiczeń na stopy i prawidłową postawę dla dzieci.
Video z ćwiczeniami Inne artykuły

4. DOBRE PRAKTYKI

Zwracaj uwagę, czy Twoje dziecko siedzi w prawidłowej pozycji lub czy nosi odpowiednie obuwie. Poproś fizjoterapeutę o materiały edukacyjne lub pobierz naszą broszurę dla rodziców czy inne przydatne materiały.
Broszura edukacyjna

UWAGA! Zaniedbanie stóp w wieku dziecięcym będzie powodować groźne i bolesne dolegliwości w dorosłym życiu: nadmierną koślawość i płaskostopie, haluksy, ostrogę piętową i wiele innych!

FootWave™ KIDS
-10%

FootWave™ KIDS

POZIOM 1: KOŚLAWOŚĆ STÓP I KOLAN

89,00 zł 80,10 zł
Zobacz więcej
FootWave™ KIDS SUPI
-10%

FootWave™ KIDS SUPI

POZIOM 2: KOŚLAWOŚĆ FUNKCJONALNA STÓP...

109,00 zł 98,10 zł
Zobacz więcej
FootWave™KIDS SUPI 3/4
-10%

FootWave™KIDS SUPI 3/4

POZIOM 2: PŁASKOSTOPIE, KOŚLAWOŚĆ...

89,00 zł 80,10 zł
Zobacz więcej
FootWave™ KIDS SUPI PRO
-10%

FootWave™ KIDS SUPI PRO

POZIOM 3: STOPA PŁASKO-KOŚLAWA, BÓL...

109,00 zł 98,10 zł
Zobacz więcej

Również może Cię zainteresować

Aktualności 2022-12-28
Podziel się

Wkładki ortopedyczne dla dzieci - wszystko co musisz o nich widzieć

Stopy dziecka nie są takie same jak stopy dorosłego człowieka. Różnią się nie tylko rozmiarem czy wyglądem, ale także układem kostnym, który cały czas rośnie. Oznacza to, że dla prawidłowego rozwoju, stopy dziecka wymagają specjalnego traktowania. Wkładki ortopedyczne FootWave™ KIDS zostały zaprojektowane przez podiatrów (lekarzy specjalistów od stóp) właśnie z myślą o dzieciach. 

Czytaj dalej
Aktualności 2022-10-17
Podziel się

ODCZUWASZ BÓLE W KOLANIE? KONIECZNIE ZBADAJ STOPY!

Zgodnie z raportem - GSK Global Pain Index Report – 2020, aż 93% osób na świecie cierpiało z powodu jakichkolwiek bóli w ostatnim roku, z czego ból kolan stanowił 36% przypadków, plasując się na III miejscu, zaraz za bólem pleców (56%) oraz bólem karku (38%).

Czytaj dalej
Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień
Do góry