Aż 86% społeczeństwa ma problemy ze stopami, w tym DZIECI. Zadbaj o stopy najmłodszych w kilku prosty krokach:

1. DIAGNOSTYKA

Nie czekaj na badanie okresowe w szkole – często jest ono niewystarczające. Ponadto, wiele dolegliwości stóp i wad postawy nie powoduje od razu dolegliwości bólowych i łatwo je przeoczyć. Skorzystaj z badania stóp i chodu oraz postawy – jeśli nie wiesz gdzie profesjonalnie wykonać takie badanie, skontaktuj się z nami a zarekomendujemy specjalistów z Twojej okolicy!
KONTAKT

2. WKŁADKI

Bezsprzecznie, są one niezbędne – nie tylko w sytuacji, gdy występuje dolegliwość taka jak płaskostopie czy koślawość, ale przede wszystkim, jako profilaktyka przeciwko tym schorzeniom. Zamów dynamiczne wkładki ortopedyczne FootWave™ dla dzieci.
DLA DZIECI

3. ĆWICZENIA

Wystarczy nawet 10 minut dziennie, aby zapobiec przeciążeniom i deformacjom u stóp dzieci. Dodatkowo, ćwiczenia wzmacniają i stymulują prawidłowy wzrost oraz rozwój stóp i prawidłowej postawy. Zasięgnij porady fizjoterapeuty lub sprawdź nasz blog czy media społecznościowe i dobierz odpowiedni zestaw ćwiczeń na stopy i prawidłową postawę dla dzieci.
Video z ćwiczeniami Inne artykuły

4. DOBRE PRAKTYKI

Zwracaj uwagę, czy Twoje dziecko siedzi w prawidłowej pozycji lub czy nosi odpowiednie obuwie. Poproś fizjoterapeutę o materiały edukacyjne lub pobierz naszą broszurę dla rodziców czy inne przydatne materiały.
Broszura edukacyjna

UWAGA! Zaniedbanie stóp w wieku dziecięcym będzie powodować groźne i bolesne dolegliwości w dorosłym życiu: nadmierną koślawość i płaskostopie, haluksy, ostrogę piętową i wiele innych!

FootWave™ KIDS
-10%

FootWave™ KIDS

POZIOM 1: KOŚLAWOŚĆ STÓP I KOLAN

89,00 zł 80,10 zł
Zobacz więcej
FootWave™ KIDS SUPI
-10%

FootWave™ KIDS SUPI

POZIOM 2: KOŚLAWOŚĆ FUNKCJONALNA STÓP...

109,00 zł 98,10 zł
Zobacz więcej
FootWave™KIDS SUPI 3/4
-10%

FootWave™KIDS SUPI 3/4

POZIOM 2: PŁASKOSTOPIE, KOŚLAWOŚĆ...

89,00 zł 80,10 zł
Zobacz więcej
FootWave™ KIDS SUPI PRO
-10%

FootWave™ KIDS SUPI PRO

POZIOM 3: STOPA PŁASKO-KOŚLAWA, BÓL...

109,00 zł 98,10 zł
Zobacz więcej

Również może Cię zainteresować

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień
Do góry