FootWave™ FOOTBALL

PIŁKA NOŻNA, RUGBY, FUTBOL AMERYKAŃSKI, UNIHOKEJ


Tabela rozmiarów
Ilość
para
159,00

Suma:
198,00
 •   Wysyłka 24h

  Zamówienia złożone do godziny 12:00 są wysyłane tego samego dnia.

 •   Do darmowej dostawy brakuje 199,00 zł

Opis

FootWave™ FOOTBALL

PIŁKA NOŻNA, RUGBY, FUTBOL AMERYKAŃSKI, UNIHOKEJ

Jeśli jesteś osobą aktywną fizycznie, to mamy dla Ciebie absolutną NOWOŚĆ!

FootWave™ FOOTBALL to wkładki ortopedyczne dla piłkarzy oraz sportów pochodnych, jak futbol amerykański, rugby, czy unihokej.

 • Zaprojektowana specjalnie do obuwia piłkarskiego
  Korki piłkarskie i lanki na trawę, wkręty, turfy i buty piłkarskie halówki. Kto choć raz próbował dobrać wkładki do obuwia piłkarskiego, ten wie, jak trudne jest to do wykonania, ze względu na wąski profil takich butów i ich duże dopasowanie. Wkładki FOOTBALL rozwiązują ten problem. Są cienkie, wąskie i bez problemu pasują do większości butów do gry w piłkę - nie rezygnując przy tym z niezrównanej amortyzacji i wsparcia wydajności!

 • Dynamiczne wsparcie propulsji - zwiększona wydajność wybicia
  Specjalna konstrukcja przodu wkładki, szczególnie w okolicy dużego palca, sprawia, że będziesz lepiej i mocniej wybijać się (czyli odrywać stopę od podłoża podczas biegu czy chodu). To znaczy, że każdy Twój krok i każde kopnięcie piłki będzie efektywniejsze. To większa kontrola na boisku, moc w nogach, a nawet kadencja.

 • Maksymalna amortyzacja i absorbcja wstrząsów
  FootWave™ FOOTBALL to sposób na to, jak pozbyć się ból stóp (w szczególności pięt!) podczas i po aktywności na boisku. Specjalna, odpowiednio miękka mieszanka materiałowa w górnej (żółtej) warstwie wkładki zapewni Ci komfort w obuwiu piłkarskim. Będzie brać na siebie nadmierne przeciążenia i wstrząsy. To jak specjalna warstwa ochronna między Twoimi stopami a boiskiem i piłką. 

 • Zwiększona wydajność i przyspieszona regeneracja
  Dolna warstwa wkładki (czerwona) będzie wspierać prawidłową biomechanikę stóp, czyli jak najlepsze jej działanie zgodne z budową anatomiczną. Dzięki aktywnemu wsparciu rozcięgna podeszwowego Twoje łuki będą podparte. Unikniesz sportowego płaskostopia i przemęczenia stóp. 

Ten zrejestrowany wyrób medyczny to efekt pracy zespołu sportowców, projektantów i kadry medycznej. Stworzony, aby z medyczną precyzją i skutecznością odpowiedzieć na potrzeby sportu profesjonalnego, amatorskiego i codziennej rekreacji. Przeznaczone zarówno dla stóp zdrowych, jako wsparcie komfortu gry w piłkę i profilaktyka oraz dla stóp z dolegliwościami, jak np. płaskostopie, koślawość, haluksy, ostroga piętowa czy zapalenie rozcięgna podeszwowego.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą

Szczegóły produktu

JAK DZIAŁA I JAK JEST ZBUDOWANA WKŁADKA FOOTBALL?

Nr Element wkładki Funkcja Co to oznacza?
1 Amortyzator kierunkowy tyłostopia Absorbcja wstrząsów, kontrola ruchu 3D stawu skokowego i zakresu supinacji Unikniesz bólu pięty a stopy będą poruszać się we właściwych kierunkach i zakresach ruchu
2 Amortyzacja i obniżenie pod dużym palcem Redukcja nacisku i mobilizacja głowy stawu śródstopno-paliczkowego pierwszego promienia (MTP-1) Zwiększenie efektywności i komfortu wybicia, większa wydajność kroku podczas biegu
3 Amortyzator przodostopia Wsparcie głów kości śródstopia w obszarze MTP-2-3-4 Miękka pelota działa jak poduszka - zwiększy komfort poruszania się po boisku oraz zapobiegnie tworzeniu się modzeli czy odciskó
4 Pelota małego palca Wsparcie i odciążenie piątego promienia (MTP-5) Pelota zmniejszy dyskomfort wąskiego i dopasowanego obuwia sportowego oraz zapewni stabilniejsze rozpoczęcie każdego kroku.
5 Warstwa Hard Shell (materiał WaveEVA750) Kontrola i stabilizacja ustawienia kątowego tyłostopia, wytrzymałość na przeciążenia Dolna warstwa wkładki wyeliminuje ryzyko nadmiernego koślawienia lub szpotawienia stóp i zapewni znaczną stabilizację całego cyklu chodu i biegu. Dzięki tej warstwie wkładka zachowa swój kształt i działanie nawet przy znacznych obciążeniach.
6 Podparcie łuków podeszwowych Odciążenie rozcięgna podeszwowego i prawidłowa dynamika ruchu Twoje łuki podeszwowe (podłużny i poprzeczny) będą prawidłowo wysklepione, dzięki czemu stopy nie będą sie męczyć i unikniesz płaskostopia. Łagodny łuk pozwala na dopasowanie do korków czy innego dopasowanego obuwia.
7 Warstwa Soft Bufor (materiał WavePU450) Absorbcja i redystrybucja wstrząsów, komfort Odpowiednio miękki materiał odprowadza nadmiar energii podczas każdego kontaktu stopy z podłożem, tworząc barierę przeciwprzeciążeniową.
8 Płaski spód wkładki Stabilizacja, eliminacja niekontrolowanej rotacji Wkładki nie będą przekręcać się w obuwiu w sposób niekontrolowany, dzięki czemu wsparcie będzie zawsze prawidłowe.
9 Wyściółka Cool-Mesh Bezpieczeństwo, higiena, wentylacja, komfort Materiał siateczkowy (wiele warstw) odprowadza ciepło i wilgoć, redukuje ryzyko otarć, zwiększa komfort.

FootWave Football - budowa wkladkiZastosowanie
kontuzje, bieganie, sport, piłka nożna
Rozmiary
36-47
Dla kogo
Dla kobiet
Dla mężczyzn
Wszystkie
Sprzedaj jako
Para


Model 3D
Lewy przycisk + przeciągnij: obracanie modelem Prawy przycisk + przeciągnij: przesuwanie modelu Przewijanie rolką: przybliżanie lub oddalanie
Opinie

Napisz swoją opinię

* Pola wymagane

Inni kupili również:

FootWave™ SPORT

AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA, BIEGANIE, PRZECIĄŻENIA SPORTOWE

122,00 zł Zobacz więcej

OS1st KS7 kolano

 Produkt sprzedawany pojedynczo.

150,00 zł Zobacz więcej

FootWave™ PLAY

ZAJĘCIA W-F, GIMNASTYKA, AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA,...

159,00 zł Zobacz więcej
Tabela rozmiarów - dobierz właściwy rozmiar wkładki

36-37 38-39 40-41 42-43 44-45 46-47

Do góry