FootWave™ BAND

Zestaw gum oporowych do ćwiczeń, 5 x 60 cm


Ilość
szt.
49,00

Suma:
198,00
  •   Wysyłka 24h

    Zamówienia złożone do godziny 12:00 są wysyłane tego samego dnia.

  •   Do darmowej dostawy brakuje 199,00 zł

Opis

FootWave™ BAND

Zestaw gum oporowych do ćwiczeń, 5 x 60 cm

Gumy oporowe do ćwiczeń to proste i skuteczne akcesoria, które mają wszechstronne zastosowanie. Można ich używać zarówno w domu, jaki i siłowni czy gabinecie fizjoterapeutycznym. Ćwiczenia z użyciem taśm pozwalają wzmocnić, rozciągnąć mięśnie, wymodelować ciało, spalić tkankę tłuszczową, czy odzyskać sprawność po kontuzji. Wpływają również na zwiększenie siły mięśniowej. Fizjoterapeuci gumy do ćwiczeń bardzo często wykorzystują w planach leczenia, gdyż szeroki wachlarz ćwiczeń, do jakich możemy je wykorzystać pozwala zaangażować większość partii naszego ciała.

Każda z taśm stawia inny poziom oporu, co pozwala na dostosowanie intensywności zestawu ćwiczeń do potrzeb Pacjenta. Niewielkie rozmiary ułatwiają transport i przechowywanie. Są również łatwe w utrzymaniu czystości.

Ćwiczenia z taśmami mogą być z powodzeniem wykorzystane we wsparciu leczenia dynamicznymi wkładkami ortopedycznymi FootWave™, wzmacniając osłabione partie stóp i kończyn dolnych, stymulując prawidłowy zakres ruchomości poszczególnych struktur więzadłowo-mięśniowych oraz rozluźniając ewentualne przykurcze funkcjonalne mięśni i ścięgien.

Szczegóły produktu
Model 3D
Lewy przycisk + przeciągnij: obracanie modelem Prawy przycisk + przeciągnij: przesuwanie modelu Przewijanie rolką: przybliżanie lub oddalanie
Opinie

Napisz swoją opinię

* Pola wymagane

Inni kupili również:

FootWave™ JEŻ: Piłka jeżyk do ćwiczeń

do ćwiczeń, masażu, rehabilitacji oraz jako wsparcie...

10,00 zł Zobacz więcej

FootWave™ DUOS

Wałek gładki typu "ósemka", Ø 7 cm, dł. 12 cm

16,00 zł Zobacz więcej
Tabela rozmiarów - dobierz właściwy rozmiar wkładki

XS (Extra Small) 35-38
S (Small) 39-41
M (Medium) 42-43
L (Large) 44-45
XL (Extra Large) 46-48
3XSK (24 - 25)
2XSK (26 - 27)
XSK (28 - 29)
SK (30 - 31)
K (32 - 34)
Do góry