Nowość

Ćwiczebnik Czyli jak zadbać o zdrowie poprzez ruch

Zbiór najbardziej przydatnych, powszechnie zalecanych i skutecznych ćwiczeń i technik, które pomagają w powrocie do sprawności lub jej utrzymaniu. 


Ilość
szt.
59,00

Suma:
198,00
  •   Wysyłka 24h

    Zamówienia złożone do godziny 12:00 są wysyłane tego samego dnia.

  •   Do darmowej dostawy brakuje 199,00 zł

Brak produktu na magazynie.
Opis

Ćwiczebnik Czyli jak zadbać o zdrowie poprzez ruch

Zbiór najbardziej przydatnych, powszechnie zalecanych i skutecznych ćwiczeń i technik, które pomagają w powrocie do sprawności lub jej utrzymaniu. 

Fizjoterapeuci często zalecają pacjentom wykonywanie ćwiczeń w domu. Samodzielne ćwiczenia i techniki, zwane autoterapią, mogą przynieść pożądane efekty, jeśli zwrócimy uwagę na kilka istotnych szczegółów. Podczas wykonywania ćwiczeń i technik, detale są kluczowe, tak jak znaki drogowe - jeśli je przeoczysz, możesz skończyć w miejscu, które nie jest zgodne z Twoimi oczekiwaniami.

„Ćwiczebnik” to zbiór najbardziej przydatnych, powszechnie zalecanych i skutecznych ćwiczeń i technik, które pomagają w powrocie do sprawności lub jej utrzymaniu. Zostały one starannie wyselekcjonowane przez grupę doświadczonych fizjoterapeutów, którzy praktykują Terapię Manualną Rakowskiego i pasjonują się wykonywaniem swojego zawodu. Ich wiedzę zdobywają dzięki pracy w NZOZ Provita, działającym w Bolesławcu od 1994 roku.

Dla kogo jest przeznaczony „Ćwiczebnik”?

  • Dla osób, które chcą samodzielnie poprawić lub utrzymać swoją sprawność.
  • Dla pacjentów uczęszczających na fizjoterapię, którzy pragną prawidłowo wykonywać ćwiczenia domowe zalecone przez swojego fizjoterapeutę.
  • Dla fizjoterapeutów, którzy chcą uniknąć ręcznego rysowania instrukcji lub pisania ćwiczeń na kartce dla swoich pacjentów.
Szczegóły produktu
Model 3D
Lewy przycisk + przeciągnij: obracanie modelem Prawy przycisk + przeciągnij: przesuwanie modelu Przewijanie rolką: przybliżanie lub oddalanie
Opinie

Napisz swoją opinię

* Pola wymagane

Tabela rozmiarów - dobierz właściwy rozmiar wkładki

XS (Extra Small) 35-38
S (Small) 39-41
M (Medium) 42-43
L (Large) 44-45
XL (Extra Large) 46-48
3XSK (24 - 25)
2XSK (26 - 27)
XSK (28 - 29)
SK (30 - 31)
K (32 - 34)
Do góry