Oho, oho, oho! Okej, okej, musimy się przyznać - nasza propozycja wkładek do butów FootWave Fly-High unoszących w powietrzu była primaaprilisowym żartem. Oczywiście, nie mamy magnesów wystarczająco silnych, aby unieść Twoje stopy w powietrzu! Chociaż przyznajcie, byłoby to dość fajne, prawda?

Ale żarty na bok - zależy nam na Waszym komforcie i zdrowiu, więc jeśli szukasz wkładek do butów, które pomogą Ci w odciążeniu bólu, polecamy Ci FootWave Support. Są one wykonane z materiałów najwyższej jakości i zapewnią Twoim stopom długotrwałą wygodę. I nie musisz się martwić, że Twoje stopy zaczną unoszyć się w powietrzu jak w filmach science fiction!

Jeżeli macie więcej pytań zapraszamy do kontaktu z nami!

FootWave™ SUPPORT

FootWave™ SUPPORT

NADMIERNA PRONACJA, BÓLE PRZECIĄŻENIOWE, STOPA...

119,00 zł Zobacz więcej

Również może Cię zainteresować

Aktualności 2022-12-28
Podziel się

Wkładki ortopedyczne dla dzieci - wszystko co musisz o nich widzieć

Stopy dziecka nie są takie same jak stopy dorosłego człowieka. Różnią się nie tylko rozmiarem czy wyglądem, ale także układem kostnym, który cały czas rośnie. Oznacza to, że dla prawidłowego rozwoju, stopy dziecka wymagają specjalnego traktowania. Wkładki ortopedyczne FootWave™ KIDS zostały zaprojektowane przez podiatrów (lekarzy specjalistów od stóp) właśnie z myślą o dzieciach. 

Czytaj dalej
Aktualności 2022-10-17
Podziel się

ODCZUWASZ BÓLE W KOLANIE? KONIECZNIE ZBADAJ STOPY!

Zgodnie z raportem - GSK Global Pain Index Report – 2020, aż 93% osób na świecie cierpiało z powodu jakichkolwiek bóli w ostatnim roku, z czego ból kolan stanowił 36% przypadków, plasując się na III miejscu, zaraz za bólem pleców (56%) oraz bólem karku (38%).

Czytaj dalej
Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień
Do góry