promocja Nowość

DigitsolePro bezprzewodowe wkładki do analizy biomechanicznej

ZDROWIE, SPORT, BADANIA


Ilość
szt.
14500,00
12500,00

Suma:
198,00
 •   Wysyłka w 24h

  od złożenia zamówienia (w dni robocze, zamówienie złożone do g. 12)

 •   Do darmowej dostawy ( 150,00 zł)

Opis

DigitsolePro bezprzewodowe wkładki do analizy biomechanicznej

ZDROWIE, SPORT, BADANIA

Digitsole Pro® to innowacyjne rozwiązanie pomagające diagnozować Pacjenta z różnymi zaburzeniami ruchowymi, w tym o podłożu neurologicznym, związanymi z wiekiem lub uprawianym sportem.

Taka obiektywna ocena pozwala usprawnić proces diagnozy i tym samym wdrożyć lepsze leczenie, stworzyć plan rehabilitacji oraz śledzić postępy Pacjentów w czasie.

DigitsolePro® analizuje dane z obu stóp, podczas każdego kroku, w zróżnicowanych warunkach- podczas badania w gabinecie, laboratorium, podczas swobodnego chodu lub biegu poza gabinetem. Dzięki elastyczności przeprowadzania pomiaru zapewnia szczegółowy obraz dynamicznych parametrów chodu.

W warunkach klinicznych analiza chodu jest ważnym czynnikiem wykorzystywanym przez podiatrów do oceny nieprawidłowości w ruchu. Aby zdiagnozować dysfunkcję chodu należy wykonać wizualną ocenę ruchu Pacjenta. Jednakże, gdy takiej oceny dokonuje się, kiedy Pacjent jest boso lub stopy są w spoczynku badanie nie jest odzwierciedleniem naturalnego wzorca chodu Pacjenta. Sam fakt badania w gabinecie może wpływ na zniekształcenie wyników.

Czym wyróżnia się DigitSole?

 • KOMPLEKSOWA, DYNAMICZNA ANALIZA
  Badana jest każda chwila cyklu chodu, każda faza. Dzięki temu mamy kompletny obraz biemachniczny, nie tylko w momencie obciążenia i kontaktu z podłożem (jak w przypadku np. podoskopu czy maty pedobarometrycznej), ale również w fazie przenoszenia. Precyzyjnie mierzone są kąty, prędkości, przyspieszenia i wiele innych parametrów oraz biomarkerów!
 • AUTOMATYCZNA DIAGNOZA
  Oprogramowanie oferuje szereg automatycznych podpowiedzi, interpretacji i informacji diagnostycznych na podstawie przeprowadzonej analizy.
 • BADANIE W NATURALNYCH WARUNKACH
  Prawdopodobnie jedyne takie rozwiązanie, które pozwala na przeprowadzenie badania w naturalnych warunkach, czyli w obuwiu pacjenta podczas swobodnego poruszania się w dowolnym miejscu. Dzięki temu wyniki nie są zaburzone otoczeniem badania, np. zimną powierzchnią, czy celowaniem w matę diagnostyczną.
 • 3 W 1
  Szczegółowa analiza chodu, biegu na zewnątrz i biegu na bieżni. Już niebawem planowane są nowe rodzaje analiz: badania dzieci i seniorów!
 • BEZPRZEWODOWE SMART-WKŁADKI
  Nowoczesna technologia, bez zbędnych kabli czy urządzeń zaburzających naturalne poruszanie się pacjenta. Wkładki są niemal niewyczuwalne w obuwiu.
 • BEZPŁATNE OPROGRAMOWANIE Z DOŻYWOTNIĄ LICENCJĄ
  Brak ukrytych i dodatkowych opłat ani ograniczeń czasowych w używaniu oprogramowania do analizy. Regularne aktualizacje rozwijające funkcjonalność i wygodę użytkowania.
 • DZIAŁA W CHMURZE (DOWOLNE URZĄDZENIE Z PODŁĄCZENIEM DO INTERNETU)
  Korzystaj gdzie chcesz, jak chcesz. Oprogramowanie dostępne w chmurze, dostępne na każdym urządzeniu z dostępem do internetu i przeglądarką internetową (np. laptop, smartfon, tablet).
 • KOMPAKTOWE I PRZENOŚNE
  Niewielkie rozmiary zestawu - poręczna, mała walizka z 6 parami wkładek diagnostycznych oraz centralką PodoStation odpowiedzialną za przesyłanie danych. Zmieści się w każdym gabinecie!
Szczegóły produktu


Sprzedaj jako
szt.


Model 3D
Lewy przycisk + przeciągnij: obracanie modelem Prawy przycisk + przeciągnij: przesuwanie modelu Przewijanie rolką: przybliżanie lub oddalanie
Opinie

Napisz swoją opinię

* Pola wymagane

Tabela rozmiarów - dobierz właściwy rozmiar wkładki

XS (Extra Small) 35-38
S (Small) 39-41
M (Medium) 42-43
L (Large) 44-45
XL (Extra Large) 46-48
3XSK (24 - 25)
2XSK (26 - 27)
XSK (28 - 29)
SK (30 - 31)
K (32 - 34)
Do góry